• Захворювання
 • Ціни
 • Процедури
 • Контакти
 • Новини клініки

Консультація отоларинголога

Консультація ЛОР-фахівця – це перший крок до лікування існуючих проблем з вухами, горлом та носом чи успішної, ефективної профілактики захворювань.

Прийом у клініці ЛОРИКА Відео на тему У яких випадках варто звертатися до ЛОР? Чому пацієнти обирають лікарів смарт-клініки Лоріка?
Також ви можете зателефонувати
+38 (048) 772 72 12
+38 (073) 772 72 12
+38 (067) 772 72 25
для попереднього запису
 

Прийом у клініці ЛОРИКА

Перша зустріч пацієнта з лікарем вкрай важлива з погляду психології, адже саме на цій зустрічі пацієнт приймає для себе рішення: чи він обстежуватиметься, спостерігатиметься і лікуватиметься у конкретного лікаря.

Рівень кваліфікації спеціаліста, його дружелюбність, індивідуальний підхід, комфорт під час прийому – завдяки цьому пацієнти обирають ЛОР-лікарів смарт-клініки ЛОРИКА.

У сфері відповідальності наших ЛОР-лікарів лежить не лише виявлення та лікування захворювань, а й покращення якості життя пацієнта. Ніс, вухо та горло — це три з п'яти основних способів комунікації людини із зовнішнім світом: дихання, слух та мова. Тому в клініці Лоріка дбають про те, щоб ви повноцінно взаємодіяли із зовнішнім світом.

Не завжди пацієнт, у якого зазвичай немає медичної освіти, може самостійно описати характер проблеми. В організмі людини все взаємопов'язане, і може бути таке, що, наприклад, біль у горлі з'явився внаслідок проблем із вухами.

Завдання лікарів ЛОРИКИ – не лише вислухати скарги пацієнта, а й провести всебічне обстеження. Це допомагає виявити справжню причину хвороби та підібрати максимально ефективний спосіб лікування. Більше того, якщо лікар оцінює ситуацію як критичну, вже на першій консультації пацієнту рекомендують провести низку процедур, які суттєво полегшать його стан.

Завдання лікаря ЛОР на консультації в Лоріці полягає не тільки в тому, щоб провести огляд та виявити проблему. ЛОР-фахівець, як тонкий психолог, має вникнути у розповідь пацієнта, зрозуміти його настрій, особливості характеру та ритм життя. Все це дуже важливо для максимально ефективного лікування.

Багато чого в успіху лікування залежить від того, наскільки лікар та пацієнт розуміють один одного під час консультації. ЛОР-фахівці ЛОРИКИ намагаються максимально докладно і зрозуміло донести до пацієнта інформацію про захворювання, причини, які його могли викликати та методи лікування. У такому разі пацієнт сам розуміє необхідність ретельно дотримуватись усіх приписів, і лікування стає успішним.  

Малоефективні ліки, морально та науково застарілі способи лікування можуть нашкодити пацієнту та віддалити його від одужання. ЛОР-лікарі ЛОРИКИ з усією серйозністю ставляться до визначення схеми лікування і лише після глибокого всебічного огляду підшукує індивідуально підходящі способи.

Як і всі фахівці традиційної медицини, отоларингологи поділяються на дитячих та дорослих. Фахівці клініки ЛОРИКА вміють знаходити підхід навіть до найвибагливіших маленьких пацієнтів. Для того, щоб малюк довірився дитячому ЛОРу, не боявся і розповів про все, що його турбує, в Лоріці проводять огляд в ігровій формі. Щоб не викликати переляк у дитини, дитячий ЛОР-лікар пояснює, навіщо потрібний той чи інший медичний предмет.

Залежно від складності захворювання консультацій може бути кілька.

Не завжди первинний огляд дозволяє ЛОР-лікарю поставити точний діагноз – у таких випадках отоларинголог може направити пацієнта на додаткову діагностику – наприклад, на рентген-носових пазух. Тільки після того, як діагноз стає зрозумілим, лікар призначає лікування та визначає терміни повторних консультацій та необхідність проведення процедур з урахуванням індивідуальних скарг, алергічних реакцій та загального стану здоров'я.

Результатом прийому або прийомів (іноді їх може бути декілька) пацієнта в клініці Лоріка стане надання йому вичерпної та повної інформації про:

 • тип і характер хвороби;
 • особливості лікування та можливості виникнення ускладнень;
 • даних, одержаних у результаті аналізів пацієнта;
 • переліку всього необхідного для одужання: починаючи від медикаментів та процедур, до необхідності зміни ритму життя;
 • успішну профілактику ЛОР-захворювань.

Відео на тему

У яких випадках варто звертатися до ЛОР?

Як і у всіх захворюваннях, проблеми з вухами, горлом та носом легше своєчасно попередити, ніж наполегливо лікувати. Саме тому всі професійні медогляди включають обов'язкову перевірку лікаря ЛОР. Всього один профілактичний огляд щорічно допоможе своєчасно виявити хворобу і позбутися її на корені.

У клініці Лоріка ви можете отримати весь спектр послуг отоларинголога:

 • первинну консультацію у разі будь-яких нездужань вух, горла та носа;
 • прийти на повторний прийом для позначення чи коригування схеми лікування;
 • пройти всі необхідні процедури та профілактичний огляд.

Не варто затягувати з візитом до отоларинголога – записуйтесь на прийом вже за перших дискомфортних відчуттів в області вух, горла чи носа. Проблеми зі слухом, диханням або вживанням їжі не роблять життя людини приємнішим, і найбільш ефективним і швидким є лікування захворювань на ранній стадії.

Важливо розуміти, що занедбана хвороба може призвести до важких, а іноді й незворотних проблем зі здоров'ям. Якщо ви виявили у себе один або кілька з перелічених нижче симптомів – терміново звертайтеся до кваліфікованого отоларинголога смарт-клініки ЛОРИКА!

До тривожних симптомів відносяться:

 • проблеми з диханням, нежить, пересохла слизова оболонка носа;
 • сухий чи мокрий кашель;
 • носові кровотечі – як разові, але рясні, і регулярні;
 • хропіння або інші звуки під час сну;
 • наявність неприємного запаху із рота;
 • і багато інших.

Симптоми можуть проявлятися як по одному, так і разом, і супроводжуватись підвищеною температурою тіла, запамороченнями, погіршенням загального стану організму та ослабленням імунітету.

Усі вищеописані зовнішні прояви притаманні ранніх стадій захворювань. Якщо хвороба не була виявлена вчасно, на прийом до ЛОР-лікаря вас приведуть:

 • болючі відчуття у носових пазухах і навіть виділення гною;
 • проблеми з нюхом чи слухом;
 • рясні виділення у вухах, больові відчуття, шуми, тиск;
 • больові відчуття при ковтанні та вживанні їжі, червоне горло;
 • збільшення підщелепних та шийних лімфатичних вузлів.

Чому пацієнти обирають лікарів смарт-клініки Лоріка?

І дитячі, і дорослі ЛОР-лікарі клініки ЛОРИКА - це висококласні фахівці з багатою лікарською практикою і, що важливо, професіонали, які тримають руку на пульсі всіх новинок сучасної медицини. Наші лікарі зможуть не тільки виявити хворобу на ранніх стадіях, коли лікування буде найефективнішим, а й підібрати індивідуально підходящі способи лікування – як із перевірених роками класичних методів, так і ультрасучасних варіантів.

Основна мета лікаря ЛОР – не просто знайти та вилікувати захворювання, а й зробити процес лікування максимально комфортним для пацієнта. Рівень спеціалістів клініки Лоріка дозволяє робити максимально ефективні призначення, тим самим заощаджуючи час, гроші та сили пацієнтів.

Насичений ритм життя великого міста із забрудненою екологією, стреси, погане харчування – ці та інші фактори послаблюють імунітет, впливають на здоров'я, а отже, рівень життя людини.

Не варто чекати більш слушного часу – приділіть увагу своєму здоров'ю вже зараз, записавшись на прийом до отоларинголога клініки ЛОРИКА.

Подбайте про своє здоров'я

Запишіться на консультацію в смарт-клініку Лоріка онлайн.

Записатись
UA