• Захворювання
  • Ціни
  • Процедури
  • Контакти
  • Новини клініки

Новини клініки

На цій сторінці ви можете знайти найактуальніші новини та акції, які відбуваються у смарт-клініці «Лорика». А також почитати відгуки та випадки з практики наших лікарів!

Випадок із практики – 14.10.2020 Випадок із практики – 10.10.2020 Зміна цін із 15 вересня 2020 року! Нова філія на проспекті Гагаріна 19! Титаренко Ольга Валентинівна Пухлiк Сергій Михайлович Леонова Ірина Олексіївна
Також ви можете зателефонувати
+38 (048) 772 72 12
+38 (073) 772 72 12
+38 (067) 772 72 25
для попереднього запису
 

Новини смарт-клініки «Лорика»

Випадок із практики – 14.10.2020

У нашу клініку звернулася пацієнтка Н. зі скаргами на сильний біль, що розпирає, в лівому вусі. Огляд та лікування проводила лікарка вищої категорії, к. м. н., доцент кафедри оториноларингології Титаренко Ольга Валентинівна. В анамнезі у пацієнтки видалення холестеатоми із лівого вуха в ООКБ, 15 років тому. При отоскопії: зовнішній отвір слухового каналу звужено за рахунок вираженого запалення, також була виявлена холестеатома, що знову утворилася.

Холестеатома – це доброякісне новоутворення, що є скупченням омертвілих епітеліальних клітин шкіри стінок зовнішнього слухового проходу, з домішкою інших речовин (сірчані маси, кристали холестерину, скупчення кератину), укладене в капсулу зі сполучної тканини. Пухлина має інвазивний характер - тобто здатна, з часом, проростати в навколишні тканини, руйнуючи їх.

Після огляду Ольга Валентинівна за допомогою промивання, вушного гачка та вушними щипчиками відсепарувала холестеатому та витягла її зі слухового проходу. Розміри її приблизно 3.5х2 см. Після її видалення з порожнини, була вимита білувата оболонка холестеатоми. При подальшому огляді порожнини: барабанна перетинка різко витончена, гіперемована, переконливих даних про наявність перфорації виявлено не було, стінки каналу та перетинки покриті дрібними грануляціями. Пацієнтці, для виключення деструктивних процесів зовнішнього та середнього вуха, призначена КТ скроневих кісток та аудіометрія.

 

17:10 пацієнтка прийшла на повторний огляд. На КТ ознак мастоїдиту немає. Аудіограма показала наявність приглухуватості змішаного типу. При огляді картина барабанної перетинки значно покращала. Стінки порожнини слухового каналу різко розширені, вкриті грануляціями та злущеним епідермісом. На тлі лікування стан пацієнтки покращав. Таке вухо потребує протизапальної місцевої терапії та тривалого спостереження.
Вчасно не виявлена холестеатому може призвести до низки важких ускладнень (абсцес мозку та мозочка, менінгіт, лабіринтит, парез лицевого нерва та інші).

На щастя, завдяки найвищому рівню професіоналізму Ольги Валентинівни Титаренко, новоутворення видалено амбулаторно, а пацієнтка, пройшовши курс лікування, змогла повернутися до звичного способу життя, не забуваючи при цьому періодично спостерігатися у лікаря.

Випадок із практики – 10.10.2020

До доктора Любчака Валентини Юріївни звернулася зі скаргами на відчуття дискомфорту в горлі, що посилюється при ковтанні, пацієнтка А. За словами пацієнтки, сімейний лікар вважав, що захворювання має неврогенну природу. Скарги подібні до цих справді часто супроводжують недуги, пов'язані з порушеннями роботи нервової системи.

При відеоларингоскопії патологічних змін гортані та горлянки не було виявлено. Проте Валентина Юріївна, винятково уважна до кожного пацієнта фахівцем, запропонувала жінці пройти ендоскопічний огляд стравоходу. При огляді стравоходу у пацієнтки було виявлено новоутворення. Пацієнтка була направлена до стаціонару.

Перший крок у лікуванні будь-якого захворювання – це діагностика. Саме тому, незважаючи на те, що такі випадки не часті, наші фахівці належать до кожного пацієнта з максимальною увагою.

Зміна цін із 15 вересня 2020 року!

🔵 Дорогі друзі! Поспішаємо вас попередити, що з 15 вересня відбудеться зміна цін на деякі послуги нашої смарт-клініки «Лорика».

ℹ️ Актуальну інформацію про ціни ви завжди можете подивитися на нашому сайті, дізнатися у адміністраторів клініки за телефонами або при відвідуванні філій клініки.

Нова філія на проспекті Гагаріна 19!

З 27.01.2020 спеціалісти «Лорики»
готові надавати кваліфіковану
медичну допомогу у новій філії.

За адресою: просп. Гагаріна, 19 корпус 1
(ЖК «4 сезони», офіс 10)

Кабінет оснащений найсучаснішим обладнанням!
Ми працюємо для вас 7 днів на тиждень!

Титаренко Ольга Валентинівна

У смарт-клініці «Лорика» просп. Гагаріна, 19 корпус 1
(ЖК «4 сезони», офіс 10)
веде прийом лікар вищої категорії
зі стажем роботи за спеціальністю понад 37 років –
Титаренко Ольга Валентинівна.

Вона є кандидатом медичних наук,
а також доцентом кафедри оториноларингології
Одеського національного медичного університету.

На її рахунку понад 120 наукових публікацій.

Пухлiк Сергій Михайлович

У смарт-клініці «Лорика» вул. Левітана, 62,
(Поліклініка № 20, кабінет 712)

веде прийом завідувач кафедри оториноларингології, доктор медичних наук, професор – Пухлiк Сергій Михайлович. 

Леонова Ірина Олексіївна

У смарт-клініці «Лорика» вул. Ак. Вільямса, 56а
веде прийом лікар-отоларинголог зі стажем роботи за спеціальністю понад 11 років –
Леонова Ірина Олексіївна. 

Подбайте про своє здоров'я

Запишіться на консультацію в смарт-клініку Лоріка онлайн.

Записатись
UA